ПРИЗНАЧЕННЯ:
Верстат призначений для заточування многозубого ріжучого інструменту застосовуваного в деревообробці та металообробці – дискові пили,насадні фрези, фрезерні головки, кінцевий інструмент (фрези хвостові і свердла).
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Верстат рекомендується для лісопильних виробництв, меблевих і столярних комбінатів, де застосовуються – насадні фрези, фрезерні головки, дискові пили, кінцевий інструмент (фрези хвостові і свердла).
Також верстат рекомендується для сервісних центрів із заточування різального інструменту.
Комплект поставки: діамантовий шліфувальний круг для твердосплавних ріжучих дисків, розпірні шайби для різних отворів пильних дисків
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ:



- Лите підстава верстата з сірого чавуну для високої точності
- Гумові опорні ніжки для тихої роботи
- Легке ручне управління
- Алмазний заточний коло 125 мм гарантує тривалість служби
- Непохитний заточний коло: +/- 30 град.
- Тримач пилки непохитний: 30° / 45°
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр заточивих пил | 80-700 мм |
| Нахил двигуна, праворуч і ліворуч | 20° |
| Напруга | 230В / 50Hz |
| Обертання стола ліворуч / праворуч | 30° / 45° |
| Розмір алмазного диска | 125x10x13 мм |
- Ціна: 14 940 ₴









