Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- компактний дизайн;
- легкий, портативний;
- простий в управлінні;
- захист від перевантаження;
- пілотна дуга;
- світлодіодний індикатор;
Комплектація:
- редуктор тиску;
- коробка запасних частин;
- заземлюючий кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Holzmann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 15 кг |
| Час, коли захисний газ припиниться після зварювання | 10 с |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 340х520х390 мм |
| Ділянка зварювального струму | 20-40 А |
| Діапазон струму для гумки | 20-40 А |
| Довжина гумки | 4 мм |
| Довжина сваркового кабелю | 3 4 м |
| Зажим маси | 300 А |
| Макс. здатність речування | 12 мм |
| Потужність вхідна | 6 КВА |
| Напруження вхідне | 1x230 У 50 Гц |
| Тривалість включення | 60 % |
| вагу брутто | 20 кг |
- Ціна: 45 270 ₴

