-23%
Набір для якісної токарної обробки 8 шт. Holzmann H8TLGN
- В наявності
- Код: H8TLGN
9 580 ₴
7 340 ₴
+380 (68) 438-58-58
- +380 (63) 448-58-58
- +380 (66) 448-58-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний токарський набір, що складається з 8 частин
- Чорнова трубка 8 х 160 мм;
- Плоске зубило 19 х 6,3 х 160 мм;
- Прорізний інструмент 19 х 4,8 х 160 мм;
- Чорнова сталь 22,2 х 160 мм;
- Кутове долото 19 х 6,3 х 160 мм;
- Трубка чаші 12,7 х 230 мм;
- Плоске зубило близько 19 х 6,3 х 160 мм;
- Чорнова трубка 12,7 х 200 мм;
- Довжина ручки = 240мм;
- Матеріал ручки - дерево;
- Матеріал леза: твердість HSS 4341 (57-63 HRC).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24міс |
| Інструмент відрізка | 19 x 4,8 x 160 мм |
| Плоське долото | 19 x 6,3 x 160 мм. |
| Трубка чаші | 12,7 x 230 мм |
| Кутове долото | 19 x 6,3 x 160 мм. |
| Чорна сталь | 22,2 x 160 мм |
| Чорна труба | 8 x 160 мм, 12,7 x 200 мм, 22,2 x 160 мм |
- Ціна: 7 340 ₴

