Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат зварювальний інверторний імпульсний для WIG/TIG - зварювання
Особливості даної моделі:
- компактна конструкція
- переносний
- з педаллю (по додатковому замовленню FT-1)
- змінний/постійний струм, TIG/WIG-зварювання, підходить для м`яких і легованої сталі та алюмінію
- функція вибору режиму 2T/4T
- цифровий дисплей і регульовані попередні налаштування струму
- захист від перевантаження
Комплект поставки: редукційний клапан, оснащення для місця зварювання, оснащення для WIG-зварювання, містка коробка із запасними деталями
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 27 кг |
| Час, коли захисний газ вичерпається до початку зварювання | 0-10 с |
| Час, коли захисний газ припиниться після зварювання | 1,25 с |
| Час приниження струму | 0-10 с |
| Гарантійний термін | 24міс |
| Держак електрода | 300 А |
| Ділянка зварювального струму | 5-200 А |
| Довжина газової трубки | 2 м |
| Довжина сваркового кабелю | 3 м |
| Зажим маси | 300 А |
| Потужність вхідна | 6 кВт |
| Напруга | 1x230 У 50 Гц |
| Напруга холостого ходу | 60-80 В |
| Тривалість включення | 60 % |
| вагу брутто | 34 кг |
| габарити ШхДХВ | 390х640х530 мм |
- Ціна: 71 170 ₴

