Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- 10 шт. з 4-ма і 10 шт. з 2-ма ріжучими крайками
- 3,4,5,6,8,10,12,14,16,20 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Holzmann |
| Висота | 240 мм |
| Гарантійний термін | 24міс |
| Діаметри фрезів | 3,4,5,6,8,10,12,14,18,20. |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 260 мм |
- Ціна: 6 800 ₴







