Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відмінна компактна модель зварювального апарату Holzmann TISA 160 характеризується легкістю, компактністю і просте використання. Зварювальний пальник в цьому агрегаті першокласного якості, а зварювальний кабель оснащений держателем електрода. Так само, на відміну від багатьох інших, зварювальний апарат має додатковий набір інструментів для зварювальних робіт, а так само зручний ящик для них.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24міс |
| Держак електрода | 200 А |
| Ділянка зварювального струму | 10-160 А |
| Довжина газової трубки | 2 м |
| Довжина сваркового кабелю | 3 м |
| Зажим маси | 300 А |
| Напруження вхідне | 1x230 У 50 Гц |
| Напруга холостого ходу | 60-80 В |
| Тривалість включення | 35% |
| вагу брутто | 13 кг |
| габарити ШхДХВ | 230х580 x 480 мм |
- Ціна: 20 570 ₴

