Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос HECHT 8320
Для безмішкового сухого пилососу використовується гепа-фільтр, на який розміщений попередній фільтр. Попередній фільтр уловлює більші домішки, а гепа-фільтр уловлює дрібні частинки пилу.
Для вологого пилососу використовуйте губчастий фільтр, який уловлює бруд з води. Коли ємність заповнена, поплавок автоматично закриває всмоктувальний отвір, що запобігає потраплянню води в турбіну. В результаті користувачеві не доведеться стежити за рівнем наповнення бака. Брудну воду можна легко видалити через дренажний отвір, наприклад, в каналізацію.
Характеристики продукту:
- Універсальний пилосос, призначений для роботи з різними поверхнями.
- Потужний, тихий двигун
- Аксесуари з міцних матеріалів.
- Бак 20 л
- Основа на 4 напрямних роликах
- Ручка для перенесення з тримачем для шнура
- ПВХ шнур живлення
- Тримач всмоктувального шланга
Інформація про продукт.
| Джерело живлення | від мережі |
| Напруга | 230 В / 50 Гц |
| Потужність | 12500 Вт |
| Вага | 4,5 кг |
| Об'єм бака | 20 л |
| Тип корпусу | пластик / нержавіюча сталь |
| Розмір упаковки | 610 x 355 x 355 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 3 189 ₴


