Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полірувальна машина Vitals-Master EP 1812BRv
- високоякісні підшипники C&U;
- цифровий дисплей регулювання швидкості обертання диску;
- пластиковий кейс;
- фіксація шпинделя для швидкої заміни полірувального круга;
- плавний пуск;
- система підтримки обертів;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 4.3 кг |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Ширина шліфування | 180 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 500х135х210 |
| Гарантійний термін | 36 |
- Ціна: 3 960 ₴


