
Генератор бензиновий Кентавр КБГ-258a (2,5 кВт) Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 182136
9 047 ₴
+380 (68) 438-58-58
- +380 (63) 448-58-58
- +380 (66) 448-58-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензогенератор Кентавр КБГ-258а.
Сильні сторони обладнання:
- ротор і статор - алюміній;
- стабільна робота при будь-яких навантаженнях;
- 4-тактний двигун;
- автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR);
- економний двигун;
- вихід 12В постійного струму;
- обладнаний датчиком низького рівня масла в картері;
- синхронний щітковий генератор;
- 11 годин безперервної роботи.
| Характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Час безперервної роботи | 11 година |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.395 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Вага | 44 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
- Ціна: 9 047 ₴



