Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торцювальна пила Vitals Master Dz 2520JFd
Переваги:
- лазерний покажчик напрямку різу;
- лита відфрезерована основа з алюмінію високого тиску;
- поворотний стіл з затиском, градуйованою шкалою і фіксатором точних положень;
- стійка з можливістю регулювання кута нахилу;
- транспортувальна ручка;
- протяжний механізм;
- "Плавний пуск";
- низький рівень вібрації.
|
Максимальний перетин деталі, що перерізують (ВхШ), мм - кут стійки 0°, кут столу 90° - кут стійки 45°, кут столу 90° - кут стійки 0°, кут столу 45° - кут стійки 45°, кут столу 0° кут стійки 45°, кут столу 45° |
78 х 340 78 х 240 42 х 340 42 х 240 23 х 240 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальні кути нахилу стійки, град | 0...45 |
| Максимальні кути повороту столу, град | -45...0...+45 |
| Кут нахилу | 45 |
| Кут повороту | 45 |
| Фіксовані кути повороту столу, град | -45; -30; -22,5; -15; 0; +15; +22,5; +30; +45 |
- Ціна: 11 541 ₴








