Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор промисловий VITALS EH-52
- мобільність;
- у конструкції використані комплектуючі підвищеної зносостійкості;
- корпус виробу виконаний з металу високої якості;
- надійні електродвигун і нагрівальні елементи;
- наявність термостата забезпечує підтримку постійної температури в приміщенні;
- три режими роботи: вентиляція без обігріву повітряного потоку; вентиляція з підігрівом повітряного потоку (50% потужності обігріву – 2500 Вт); вентиляція з підігрівом повітряного потоку (100% потужності обігріву – 5000 Вт);
- регулювання по висоті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Електрична |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Спосіб нагрівання теплової гармати | Прямого нагрівання |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 290 |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 5 кВт |
| Частота струму | 50 |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
- Ціна: 4 025 ₴





