
Торцювальна пила Vitals Professional Dz 3020XCI multi (Безкоштовна доставка)
- Немає в наявності
- Код: 70490F
12 802 ₴
+380 (68) 438-58-58
- +380 (63) 448-58-58
- +380 (66) 448-58-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торцювальна пила Vitals Professional Dz 3020XCI multi
Переваги:
- функція настільного пропилювання;
- двигун з гальмом;
- металева основа;
|
Максимальний перетин деталі, що перерізують (ВхШ), мм |
170 х 85 |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4200 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 305 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23 кг |
| Висота | 405 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Максимальні кути нахилу стійки, град | -45...0...+45 |
| Максимальні кути повороту столу, град | -45...0...+45 |
| Кут нахилу | 45 |
| Кут повороту | 45 |
| Фіксовані кути повороту столу, град | -45; -30; -22,5; -15; 0; +15; +22,5; +30; +45 |
- Ціна: 12 802 ₴




