Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизельний обігрівач Vitals DHC-801
- мобільність;
- швидкість нагрівання повітря в приміщенні;
- ефективне відведення відпрацьованих газів;
- низький витрата палива;
- високоякісна форсунка Danfoss;
- регульована пальник забезпечує повне згоряння палива;
- високий ККД;
- у конструкції використані комплектуючі підвищеної зносостійкості;
- корпус виконаний з металу високої якості;
- надійний електродвигун;
- автоматична система контролю полум'я;
- наявність термостата забезпечує підтримку постійної температури в приміщенні;
- захист від перегріву – автоматичне відключення приладу при критичному перегріві.
Доставка безкоштовно!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Ємність паливного бака | 69 л |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Непрямого нагріву |
| Теплова потужність | 80 кВт |
| Тип | Дизельна |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56.7 кг |
| Висота | 1030 мм |
| Довжина | 574 мм |
| Ширина | 1334 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Запобіжник | + |
| Продуктивність | 2000 м.куб./час |
| Витрата палива | 6.4 |
| Форсунка Danfoss | + |
- Ціна: 84 871 ₴





