Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор промисловий NOWA Eg-300 (3 Квт, 1 фаза)
Характеристики на Тепловентилятор промисловий NOWA Egs-200
- Напруга, В 230
- Частота тока, Гц 50
- Максимальна потужність, Вт 2000
- Площа обігріву, м2 20
- Потік повітря, м3/год 158
- Термостат Є
- Габарити упаковки, мм 195х170х225
- Вага нетто/брутто, кг 1,4/1,6
Крім високих показників продуктивності і надійності, даний вибір має низку інших переваг:
- у конструкції використанні комплектуючі підвищеної якості;
- корпус виробу виготовлений з металу високої якості;
- надійні електричний двигун і нагрівальні елементи ;
- наявність термостата забезпечує підтримку постійної температури в приміщенні;
Три режими роботи:
- вентиляція без обігріву повітряного потоку;
- вентиляція з підігрівом повітряного потоку (50 % потужності обігріву);
- вентиляція з підігрівом повітряного потоку (100 % потужності обігріву).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOWA |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 158 м.куб./час |
- Ціна: 1 078 ₴







