Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор промисловий NOWA Eg-300 (3 кВт, 1 фаза)
Опис промислового тепловентилятора NOWA Eg-300.
Крім високих показників продуктивності та надійності, даний вибір має низку інших переваг:
- у конструкції використання комплектуючих підвищеної якості;
- корпус виробу виготовлений із металу високої якості;
- надійні електричний двигун та нагрівальні елементи;
- наявність термостата забезпечує підтримку постійної температури у приміщенні;
- два режими роботи:
- вентиляція без обігріву повітряного потоку;
- вентиляція із підігрівом повітряного потоку (100% потужності обігріву).
Характеристики
- Напруга, 230
- Частота струму, Гц 50
- Максимальна потужність, Вт 3000
- Площа обігріву, м2 30
- Потік повітря, м3/година 253
- Термостат Є
- Габарити упаковки, мм 240х210х255
- Вага нетто/брутто, кг 3,2/3,5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOWA |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 253 м.куб./час |
- Ціна: 1 887 ₴







