Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор промисловий VITALS EH-23
- мобільність;
- у конструкції використані комплектуючі підвищеної зносостійкості;
- корпус виробу виконаний з металу високої якості;
- надійні електродвигун і нагрівальні елементи;
- наявність термостата забезпечує підтримку постійної температури в приміщенні;
- три режими роботи: вентиляція без обігріву повітряного потоку; вентиляція з підігрівом повітряного потоку (50% потужності обігріву – 1000 Вт); вентиляція з підігрівом повітряного потоку (100% потужності обігріву – 2000 Вт).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Спосіб нагрівання теплової гармати | Прямого нагрівання |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 130 |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Частота струму | 50 |
| Напруга живлення | 220 В В |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Продуктивність | 100 м.куб./час |
- Ціна: 1 242 ₴





