Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач газовий Vitals GH-301
- економічність;
- мобільність;
- швидкість нагрівання повітря в приміщенні;
- у конструкції використані комплектуючі підвищеної зносостійкості;
- корпус виробу виконаний з металу високої якості;
- надійний електродвигун;
- система безпеки "газ-контроль" – припинення подачі газу в разі згасання полум'я в газовому пальнику;
- захист від перегріву – автоматичне відключення приладу при критичному перегріві;
- два режими роботи: вентиляція без обігріву повітряного потоку, вентиляція з підігрівом повітряного потоку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Теплова потужність | 30 кВт |
| Тип | Газова |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики газових гармат | |
| Витрата газу | 2.18 літр/хв |
| Розпал пальника | П'єзорозпалювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Запобіжник | + |
| Продуктивність | 650 м.куб./час |
- Ціна: 4 853 ₴





