
Генератор бензиновий Кентавр КБГ-078а (0,7 кВт) Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 115844
4 762 ₴
+380 (68) 438-58-58
- +380 (63) 448-58-58
- +380 (66) 448-58-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Бензиновий генератор Кентавр КБГ-078 - це компактне і надійне пристрій високої якості, призначений для основного або резервного джерела електропостачання.
Завдяки відносно невеликій вазі та габаритам генератор досить мобільний і дозволяє
легко переносити його з місця на місце, при цьому можливе і стаціонарне встановлення.
Купивши цей апарат, у будь-яку пору року та доби, за будь-яких погодних умов у
Вас удома завжди буде електрика.
Особливості:
- Двотактний двигун
- Система захисту від перевантаження двигуна
- Низький рівень шуму
- Малі розміри та вага
- Вихідна однофазна розетка на 12В
Комплектація:
- Бензогенератор Кентавр КБГ-078
- Свічковий ключ
- Комплект роз'ємів
- Картонна упаковка
- Інструкція з експлуатації
| Характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 0.7 кВт |
| Максимальна потужність | 0.8 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Об'єм двигуна | 63 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.395 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Вага | 17 кг |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Гарантійний термін | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 0.8 кВт |
| Номінальна потужність | 0.7 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
- Ціна: 4 762 ₴



