
Тепловентилятор промисловий VITALS EH-35 (3 кВт, 1 фаза) (Безкоштовна доставка)
- Немає в наявності
- Код: 109202
2 367 ₴
- +380 (63) 448-58-58
- +380 (66) 448-58-58
Особливості моделі Vitals EH-35:
- мобільність;
- у конструкції використані комплектуючі підвищеної зносостійкості;
- корпус виробу виконаний з металу високої якості;
- надійні електродвигун і нагрівальні елементи;
- наявність термостата забезпечує підтримку постійної температури в приміщенні;
- три режими роботи: вентиляція без обігріву повітряного потоку; вентиляція з підігрівом повітряного потоку (50% потужності обігріву – 1500 Вт); вентиляція з підігрівом повітряного потоку (100% потужності обігріву – 3000 Вт).
Опис
Електричний тепловентилятор Vitals EH-35 – мобільний опалювально-вентиляційний пристрій, призначений для тимчасового або постійного обігріву приміщень.
Сфера використання електричного тепловентилятора Vitals EH-35 доволі широка: обігрів і вентиляція житлових, виробничих і допоміжних приміщень невеликого обсягу (квартири, дачі, будівельні об’єкти, теплиці, оранжереї, склади, гаражі, торгові павільйони); сушіння стін і стель під час виконання ремонтних робіт; сушіння білизни та ін.
Ця модель, що має теплову потужність 3000 Вт, спроможна обігріти приміщення (утеплене належним чином, з невеликими тепловими втратами та висотою стелі 3 м) площею до 30 м². За цих обставин обігрівачем створюється потік повітря, який складає 286 м³/год.
Принцип дії тепловентилятора простий – обігрів приміщень здійснюється завдяки інтенсивному нагнітанню й безперервному руху повітряного потоку через нагрівальний елемент, який створюється вбудованим електричним вентилятором.
З метою пожежної безпеки та запобігання виходу з ладу пристрою, у разі досягнення критичного рівня його нагрівання, конструкцією передбачений захист від перегріву. Для підтримання постійної температури в приміщенні використовується термостат.
Електричний тепловентилятор Vitals EH-35 має сучасний дизайн, надійний у роботі, простий в експлуатації й обслуговуванні. До комплекту постачання входить керівництво з експлуатації, яке повністю передає порядок експлуатації та технічного обслуговування пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Продуктивність | 286 м.куб./час |
- Ціна: 2 367 ₴




