Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Vitals Master Rg 1912XCla
- надійний електродвигун;
- висока ергономіка;
- якісні підшипники;
- загартовані шестерні редуктора;
- алюмініва база;;
- регулювання глибини пропилу;
- м'яка рукоятка;
- лазерний покажчик;
- фіксатор вала;
- регулювання кута різання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 4.9 кг |
| Максимальна кількість обертів | 4700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Комплектація | |
| Захисний кожух | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 345х255х255 |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальна глибина пропила | 63 |
| Споживана потужність | 1200 |
| Кут нахилу | 45 |
- Ціна: 3 979 ₴





