Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач газовий Vitals GH-151
- економічність;
- мобільність;
- швидкість нагрівання повітря в приміщенні;
- у конструкції використані комплектуючі підвищеної зносостійкості;
- корпус виробу виконаний з металу високої якості;
- надійний електродвигун;
- система безпеки "газ-контроль" – припинення подачі газу в разі згасання полум'я в газовому пальнику;
- захист від перегріву – автоматичне відключення приладу при критичному перегріві;
- два режими роботи: вентиляція без обігріву повітряного потоку, вентиляція з підігрівом повітряного потоку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Теплова потужність | 15 кВт |
| Тип | Газова |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 305 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Характеристики газових гармат | |
| Розпал пальника | П'єзорозпалювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Запобіжник | + |
| Продуктивність | 320 м.куб./час |
| Витрата палива | 1.09 |
- Ціна: 3 551 ₴





