Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Генератор бензиновий IRON ANGEL EG7500E
- 100% мідна обмотка;
- двигун OHV 15 к. с.
- вихід 12В;
- датчик рівня масла;
- електростартер;
- стабілізатор напруги з функцією AVR
| Характеристики | |
|---|---|
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 7.5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Номінальна сила струму | 26 А |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електростартер |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 88 кг |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | E410E |
| Об'єм двигуна | 410 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час безперервної роботи | 8 |
| Потужність двигуна | 15 Вт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 7.5 кВт |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
- Ціна: 40 243 ₴

