Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий гриль HECHT FIREWOOD 3
Газовий гриль в комбінації з металу і дерева. Площа барбекю розміром 62 x 41 см, обладнана чавунною решіткою, інша половина - чавуном. Зовнішні розміри гриля - 130 см завширшки, 50 см завдовжки, а загальна висота 108 см закрита. Висота робочих поверхонь і решітка становить 80 см
Переваги товару
- потужний газовий гриль середнього класу;
- 3 регульовані горілки потужністю 10,5 кВт;
- компактні розміри, підходять для невеликих терас;
- передня панель з нержавіючої сталі;
- розкішне поєднання деревини, нержавіючої сталі і листового металу;
- дві полки;
- задня решітка для нагрівання або кип'ятіння;
- колеса для полегшення транспортування;
- термометр на кришці для контролю температури під час гриля;
- комбінація чавунної решітки і пластини;
- гачки для підвішування аксесуарів для гриля.
Технічна інформація
| Тип гриля | Газовий |
| Кількіть горілок | 3 |
| Ширина | 130 см |
| Висота | 108 см |
| Довжина | 50 см |
| Розмір упаковки | 775 x 515 x 260 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hecht |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 мес. |
- Ціна: 15 399 ₴

