
Генератор бензиновий одноциліндровий Könner&Söhnen KS 12-1E 1/3 ATSR (8 кВт, электро старт)
- Немає в наявності
- Код: KS 12-1E 1/3 ATSR
90 999 ₴
- +380 (63) 448-58-58
- +380 (66) 448-58-58
Генератор бензиновий одноциліндровий Könner&Söhnen KS 12-1E 1/3 ATSR
Технічні характеристики:
- Напруга, В: 230/400
- Макс. потужність (400 В), кВА: 11.5
- Ном. потужність (400 В), кВА: 11.25
- Макс./ном. потужність (230 В), кВт: 8.2/8.0
- Макс./ном. потужність (400 В), кВА: 11.5/11.25
- Частота, Гц: 50**
- Сила струму макс., А: 35/17
- Розетки: 1х32A (230V), 1x16А (230V), 1×32А (400V)
- Ємність паливного баку, л: 55
- LED-дисплей: Лічильник мотогодин, частота, вольтаж, індикатор низького рівня оливи
- Рівень шуму, LpA (7m)/LwA, дБ: 71/96
- Вихід 12В, А: 12/8.3
- Модель двигуна: KS 650
- Тип двигуна: 1-циліндровий бензиновий, 4-тактний з повітряним охолодженням
- Потужність двигуна, к.с./кВт: 18.5/13.6
- Ємність масляного картера, л: 1.4
- Об’єм двигуна, см3: 625
- Регулятор напруги: Інтелектуальна система AVR
- Тип запуску: Ручний/електро
- Ємність акумулятора, А·год: 21
- Обмотка альтернатора: Мідь
- Габарити нетто, мм: 790x705x680
- Габарити брутто, мм: 800×715×780
- Вага нетто, кг: 120
- Вага брутто, кг: 136
- Клас захисту: IP23M
- Коефіцієнт потужності, cosφ: 1(230V)/0.8(400V)
Особливості моделі:
Модель генератора KS 12-1E 1/3 ATSR — це бензиновий генератор з максимальною потужністю на одному циліндрі!
Генератор оснащений можливістю підключення системи АВР, та унікальною технологією перемикання фаз VTS, яка дає можливість працювати в однофазному (230В) або трифазному (400В) режимі майже без втрати потужності. Зручна, ергономічна панель керування з кнопкою аварійної зупинки генератора та багатофункційним LED-дисплеєм, що дозволяє контролювати роботу генератора — напругу, частоту, кількість відпрацьованих годин, а також рівень оливи. Кожна модель оснащена розетками, що дозволяють знімати максимальну потужність, яка віддається приладом, розетки обладнані запобіжниками та комплектуються відповідними вилками. Місткий 55-літровий паливний бак забезпечує тривалу і безперервну роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 11.5 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Ручний запуск, Електростартер |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 кг |
| Висота | 680 мм |
| Довжина | 790 мм |
| Ширина | 705 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | KS 650 |
| Потужність двигуна | 18 к. с. |
| Об'єм двигуна | 440 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.4 л |
| Об'єм паливного бака | 55 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 90 999 ₴











