Доставка!

Генератор бензиновий Könner & Söhnen KS 7000E-3 (5,0 кВт, електро старт)
- Немає в наявності
- Код: KS 7000E-3
42 999 ₴
+380 (68) 438-58-58
- +380 (63) 448-58-58
- +380 (66) 448-58-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Бензиновий генератор Könner & Söhnen KS 7000E-3
Характеристики:
| Напруга, В | 400 |
| Потужність максимальна, кВт | 5.5 |
| Потужність номінальна, кВт | 5.0 |
| Частота, Гц | 50 |
| Сила струму макс., А | 9.93 |
| Розетки | 1×16А(230В)/1×16А(400В) |
| Ємність паливного баку, л | 25 |
| Час роботи при навантаженні 50%, год | 17 |
| LED-дисплей | лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Рівень шуму, Lpa (7m), дБ | 70 |
| Вихід 12В, А | 12/8.3 |
| Модель двигуна | KS 390 |
| Тип двигуна | бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Потужність двигуна, к.с./кВт | 13.0/9.56 |
| Об’єм масляного картера, л | 1.1 |
| Об’єм двигуна, см3 | 389 |
| Регулятор напруги | інтелектуальна система AVR |
| Тип запуска | ручний/електро |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 0.8 |
| Габарити нетто, мм | 680×545×550 |
| Габарити брутто, мм | 700×545×590 |
| Вага нетто, кг | 80.8 |
| Вага брутто, кг | 83.2 |
| Клас захисту | IP23M |
Особливості моделі:
Використовуйте трифазний генератор тільки для трифазних (400 В) споживачів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електростартер, Ручний запуск |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80.8 кг |
| Висота | 545 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 390 |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 42 999 ₴














