Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ви цінитель натуральних, корисних кисломолочних продуктів? Для вас дуже важливо саме якість? Тоді пропонуємо вашій увазі сироварню, яка є зручною для домашнього приготування різних сирів і не тільки. Плюси домашньої сироварні: економічність (багато дорогі, смачні сири зникли з прилавків), якість сирів (багато підприємств додають неякісні добавки в сири), корисні властивості вашого продукту (ви самі контролюйте складу).
| Загальні відомості | |
| Країна виробник | |
| Матеріал корпусу | |
| Гарантія | |
| Технічні характеристики | |
| Висота ємності | |
| Діаметр ємності | |
| Місткість | |
| Напруга мережі | |
| Потужність | |
| Вага | |
| Об'єм | |
| Робоча температура | |
| Максимальна температура | |
| Товщина стінки | |
| Підігрів до робочої температури | |
Комплектація:
- Пароводяної котел
- Вхідний і вихідний штуцер з сорочки
- Блок управління
- ТЕН 2 кВт
- Гніздо під термометр
- Паспорт, інструкція по експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Укрпромтех |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 18 л |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 360 мм |
| Діаметр | 360 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Висота ємності (мм): | 230 |
| Гарантія: | 12 міс |
| Діаметр місткості (мм): | 320 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Тип | сироварня |
- Ціна: 7 000 ₴




