Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ви цінитель натуральних, корисних кисломолочних продуктів? Для вас дуже важливо саме якість? Тоді пропонуємо вашій увазі сироварню, яка є зручною для домашнього приготування різних сирів і не тільки. Плюси домашньої сироварні: економічність (багато дорогі, смачні сири зникли з прилавків), якість сирів (багато підприємств додають неякісні добавки в сири), корисні властивості вашого продукту (ви самі контролюйте складу).
Комплектація:
- Пароводяної котел
- Вхідний і вихідний штуцер з сорочки
- Блок управління
- ТЕН 2 кВт
- Гніздо під термометр
- Паспорт, інструкція по експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Укрпромтех |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Об`єм | 10 л |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 330 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ємності (мм): | 200 |
| Гарантія: | 12 міс |
| Діаметр місткості (мм): | 260 |
| Матеріал | Харчова нержавіюча сталь Aisi 304 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Об'єм (л): | 10 |
| Тип | сироварня |
- Ціна: 5 000 ₴




