Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Генератор IRON ANGEL EG15000EA3 + блок автоматики
Представлений генератор від нідерландського виробника силової і садової техніки - потужне обладнання для живлення приватних будинків, будівельних майданчиків і виробничих ліній. Функція автоматичного введення резерву дозволяє не турбуватися про стабільність енергозабезпечення житлових і комерційних будівель при неполадках централізованих ліній передач і великих аварій. Показники напруги 230/380В дозволяють використовувати представлену версію для виконання різноманітних завдань.
Особливості та переваги моделі EG 15000 EA3:
- мотор американської компанії Briggs&Stratton створений для тривалого функціонування та екстремальних умов;
- можливість стаціонарного та мобільного використання;
- місткість бака сприяє довгій, безперервній роботі;
- вбудований блок автоматики з негайним підключенням;
- полегшений запуск машини не складе труднощів навіть для новачків;
- металева рама з фарбуванням антикорозійною фарбою;
- для пересування встановлення передбачені обрезинені колеса і рукоять;
- характеристики вихідного струму виключають шкідливий вплив на підключені прилади;
- низька витрата бензину.
6 причин купити Iron Angel EG 15000 EA3:
- Якісні матеріали комплектуючих, відповідальна заводська збірка міні-станції;
- Тривалий час функціонування на одному баку пального;
- Генерування 1 - і 3 - фазної мережі дозволяє підключати різноманітну апаратуру: верстати, електроінструмент, освітлювальні прилади;
- Тривалий термін служби при щоденній експлуатації;
- Номінальна потужність агрегату дозволяє живити енергоємних споживачів;
- Оптимальна вартість функціональної і потужної модифікації
| Характеристики | |
|---|---|
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна потужність | 15 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 13 кВт |
| Номінальна сила струму | 18.8 А |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 240 кг |
| Висота | 776 мм |
| Довжина | 1015 мм |
| Ширина | 668 мм |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 896 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Максимальна потужність | 15 кВт |
| Номінальна потужність | 13 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
- Ціна: 124 281 ₴

