Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловентилятор промисловий VITALS EH-92
- мобільність;
- у конструкції використані комплектуючі підвищеної зносостійкості;
- корпус виробу виконаний з металу високої якості;
- надійні електродвигун і нагрівальні елементи;
- наявність термостата забезпечує підтримку постійної температури в приміщенні;
- три режими роботи: вентиляція без обігріву повітряного потоку; вентиляція з підігрівом повітряного потоку (50% потужності обігріву – 4500 Вт); вентиляція з підігрівом повітряного потоку (100% потужності обігріву – 9000 Вт);
- Регулювання по висоті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 380 В |
| Споживана потужність | 9 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Режим вентиляції | Так |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Продуктивність | 650 м.куб./час |
- Ціна: 5 812 ₴





