Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Генератор бензиновий IRON ANGEL EG3000
- 100% мідна обмотка;
- двигун OHV;
- датчик рівня масла;
- бак на 16 літрів;
- витрата палива 395 г/кВт*год;
- стабілізатор напруги з функцією AVR;
| Характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Час безперервної роботи | 8 година |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 16 л |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Довжина | 610 мм |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Вага | 45 кг |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Гарантійний термін | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
- Ціна: 16 829 ₴




