
Генератор бензиновий Vitals WP 5.0bе (5,5 кВт. електричний / ручний стартер)
- Немає в наявності
- Код: 164651
30 968 ₴
+380 (68) 438-58-58
- +380 (63) 448-58-58
- +380 (66) 448-58-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Обмотка альтернатора із 100-відсоткової міді;
- Одноциліндровий 4-х тактний двигун із великим ресурсом;
- Міні-контролер 5-в-1;
- Силовий виведення на повну потужність генератора; Двохрівнева антивібраційна система;
- Посилена ізоляція силових проводів та кабелів;
- Стабільна робота у всьому діапазоні навантажень;
- Тривалий час безперервної роботи.
Комплектація:
- Генератор; Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Упаковка.
| Характеристики | |
|---|---|
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Режим роботи | Аварійний |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 76 кг |
| Висота | 550 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Час безперервної роботи | 10 |
| Потужність двигуна | 13 Вт |
| Гарантійний термін | 36 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
- Ціна: 30 968 ₴






