
Генератор бензиновий IRON ANGEL EG8000E3/1 (7,0 кВт, 3 фази, електростартер)
- Немає в наявності
- Код: 2001186
37 877 ₴
+380 (68) 438-58-58
- +380 (63) 448-58-58
- +380 (66) 448-58-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Генератор бензиновий IRON ANGEL EG8000E3/1
- 100% мідна обмотка;
- Двигун OHV 17 к. с.
- вихід 12В;
- дворежимний 380/220В
- датчик рівня масла;
- електростартер;
- стабілізатор напруги з функцією AVR
Доставка безкоштовно!
| Характеристики | |
|---|---|
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Номінальна сила струму | 31.8 А |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електростартер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 95 кг |
| Висота | 555 мм |
| Довжина | 695 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 438 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Потужність двигуна | 17 Вт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
- Ціна: 37 877 ₴



