Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Генератор IRON ANGEL EG18000EA30 + блок автоматики
Найпотужніша модифікація в лінійці професійних генераторів 2018 року нідерландської бренду з напругою на виході 230 і 380 В. Надійний агрегат дозволяє підключати верстати, обладнання, виробничі потужності, спеціалізований інструмент. Силова техніка відмінно справляється з відповідальними завданнями промислових підприємств, будівництв, СТО, медичних і освітніх комплексів, заміських котеджів, забезпечуючи стабільність резервного і стаціонарного енергозабезпечення.
Особливості та переваги моделі EG 18000 EA3:
- бензомотор Briggs&Stratton значного обсягу створений для інтенсивного функціонування з максимальною навантаженням;
- автоматичне підключення електростанції при аваріях на подавальних магістралях;
- знижена токсичність вихлопних газів;
- швидкий запуск незалежно від вихідних умов;
- невеликі розміри дозволять розмістити станцію на малій площі;
- ефективне повітряне охолодження нагрівальних елементів.
6 причин купити Iron Angel EG 18000 EA3:
- Тривалий період експлуатації при частому, багатогодинному генеруванні енергії;
- Високі характеристики струму на виході попереджають поломки споживачів через стрибки напруги;
- Деталі виконані з матеріалів, стійких до швидкого стирання, а складання здійснюється з орієнтацією на європейські нормативи;
- Простий монтаж міністанції і підключення електроприладів;
- Тривалий час автономної роботи завдяки економному споживанню палива і великому бензобаку;
- Прийнятна ціна на силову установку з заявленими характеристиками
| Характеристики | |
|---|---|
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна потужність | 18 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 15 кВт |
| Номінальна сила струму | 21.7 А |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 260 кг |
| Висота | 1075 мм |
| Довжина | 1115 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 933 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Кількість фаз | 1 та 3 |
| Максимальна потужність | 18 кВт |
| Номінальна потужність | 15 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
- Ціна: 198 119 ₴

