Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальний інверторний апарат Holzmann MSA 315
Даний зварювальний апарат підходить для зварювання сталі та чорних металів.
ПЕРЕВАГИ:
- котушка дроту від 15 до 40 кг;
- потужній двигун;
- редуктор в комплекті;
- якісний зварювальний пальник;
- зварювання MIG / MAG / CO2 з точковим функцією;
- цифровий індикатор напруги;
- підходить для товщини листа від 0,5 мм;
- безперервне регулювання зварювального струму;
- 4 ролика подачі дроту;
- низький рівень шуму.
Комплектація:
- редуктор тиску;
- коробка запасних частин;
- захисний зварювальний екран;
- спрей для зварювання;
- клема маси + рукав для напівавтомату з пальником;
- струмооз'ємний накінечник 0,8/1/1,2 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 105 кг |
| Ділянка зварювального струму | 50-315 А |
| Довжина сваркового кабелю | 3 м |
| Напруга | 3x400 У 50 Гц |
| Робочий цикл | 40-100 % |
| Товщина звареного дроту | 0,8 / 1 / 1,2 |
| Уровни мощности | 21 |
| Застарілі розміри | 810x455x720 мм |
| вагу брутто | 121,80 кг |
| габарити ШхДХВ | 970х510 х830 мм |
- Ціна: 84 110 ₴

