
Генератор бензиновий Könner&Söhnen KS 10000E-3 ATS (7,5 кВт, электростарт, 3 фази, ATS)
- Немає в наявності
- Код: KS 10000E-3 ATS
54 999 ₴
- +380 (63) 448-58-58
- +380 (66) 448-58-58
Генератор бензиновий Könner&Söhnen KS 10000E-3 ATS
Характеристики:
| Напруга, В | 400 |
| Потужність максимальна, кВт | 8.0 |
| Потужність номінальна, кВт | 7.5 |
| Частота, Гц | 50 |
| Сила струму макс., А | 14.45 |
| Розетки | 1×16А(230В)/1×16А(400В) |
| Ємність паливного баку, л | 25 |
| Час роботи при навантаженні 50%, год | 15 |
| LED-дисплей | лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Рівень шуму, Lpa (7m), дБ | 71 |
| Вихід 12В, А | 12/8.3 |
| Модель двигуна | KS 440 |
| Тип двигуна | бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Потужність двигуна, к.с./кВт | 18.0/13.24 |
| Об’єм масляного картера, л | 1.2 |
| Об’єм двигуна, см3 | 440 |
| Регулятор напруги | інтелектуальна система AVR |
| Тип запуска | ручний/електро/авто |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 0.8 |
| Габарити нетто, мм | 680×545×550 |
| Габарити брутто, мм | 700×545×590 |
| Вага нетто, кг | 89.2 |
| Вага брутто, кг | 91.6 |
| Клас захисту | IP23M |
Особливості:
Використовуйте трифазний генератор тільки для трифазних (400 В) споживачів!
Однією з унікальних особливостей моделі генератора KS 10000E-3 ATS з електрозапуском є функція ATS (АВР — автоматичне введення резерву). Ця функція дозволяє генератору автоматично включатися в момент відключення світла, а потім автоматично вимикатися в момент повернення електроживлення. Вона необхідна в разі використання об’єкту при від’їздах, на об’єктах із суворим температурним або світловим режимом. У моделях інших брендів для виконання даної функції необхідно купувати громіздке, дороге обладнання, яке потребує додаткової, складної установки. У нашому випадку блок вже встановлений в генератор, інсталяція такого генератора максимально спрощена, а вартість даних моделей торгової марки «Könner & Söhnen» є доступною для будь-якого гаманця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 0.8 |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Напруга | 400 В |
| Номінальна потужність | 7.5 кВт |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Ручний запуск, Електростартер |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 89.2 кг |
| Висота | 545 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 440 |
| Потужність двигуна | 18 к. с. |
| Об'єм двигуна | 440 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.2 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 54 999 ₴

















