
Генератор бензиновий Briggs & Stratton Elite 8500EA (6.8/8.5кВт 4-х тактний електрозапуск)
- Немає в наявності
- Код: 030722
69 900 ₴
- +380 (63) 448-58-58
- +380 (66) 448-58-58
Генератор бензиновий Briggs & Stratton Elite 8500EA
Бензинові генератори Elite Series™ довговічні та забезпечують відмінну продуктивність. Двигун Briggs & Stratton 2100 Series™ економічний та надійний. Легкий запуск забезпечується наявністю електричного ключа запуску, а плавна робота двигуна задовольнить потреби в електроенергії. Крім того, посилена рама захищає генератор під час транспортування.
Бензиновий генератор Elite 8500EA створює 8500 Вт пускової потужності та 6800 Вт робочої потужності. Він може забезпечувати харчування протягом 24 годин (при навантаженні 25%).
Особливості моделі:
- Автоматичний регулятор напруги (АРН)
Встановлені в системі автоматичні регулятори напруги (АРН) запобігають стрибкам напруги для захисту всього вашого електронного обладнання. Обмежує перепади напруги вашого генератора до +/- 2% для забезпечення плавної та безпечної роботи обладнання. - Генератор змінного струму Power Surge™
Генератор змінного струму Power Surge ™ плавно генерує короткочасний стрибок потужності, необхідний для обладнання з електроприводом. Великі побутові прилади та інструменти запускаються одночасно. - Автоматичне відключення при низькому рівні олії
При низькому рівні масла станеться зупинка двигуна, що запобігатиме його пошкодженню, яке може призвести до дорогого ремонту. - Надміцна рама
Захищає генератор та полегшує транспортування. - Двигун Briggs & Stratton®
Двигун Briggs & Stratton 2100 Series™ з електричним ключем запуску забезпечує точну кількість потужності та необхідну продуктивність. - Комплект для транспортування
Цей генератор оснащений двома колесами та складною Т-подібною ручкою, що полегшує його транспортування.
Технічні характеристики:
|
Максимальна потужність1 |
8500 |
|
Рабоча потужність 2 |
6800 |
|
Напруга (В) |
230 |
|
Частота (Гц) |
50 |
|
Час роботи при навантаженні 25 % |
24ч |
|
Роз'єми |
2 x 230 В / 16 ампер, 1 x 230 В / 32 ампер |
| Стартер |
Електростарт ключем |
|
Серія двигуна |
2100 Series™ I/C® OHV |
|
Робочий Об `єм (куб. см) |
420 |
| Циліндр |
Чавунна гільза |
|
Ємність паливного баку (л) |
30 |
|
Вказівник рівня палива |
Да |
| Глушник |
Super Lo-Tone™ |
| Генератор |
Power Surge™ / AVR |
|
Датчик низького тиску мастила |
Да |
| Вимикач | Да |
|
Діаметр труби рами (мм) |
38.0 |
|
Ручка для транспортування |
Комплект коліс та складна Т-подібна ручка включені |
|
Вага (кг) |
105 |
|
Довжина (см) |
72 |
|
Ширина (см) |
54 |
| Висота | 63 |
|
Споживча гарантія (техніка) 5 |
Річна обмежена |
|
Споживча гарантія (двигун) 5 |
2-річна обмежена |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Briggs & Stratton |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 105 кг |
| Висота | 630 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Кількість коліщат | 2 |
| Режими запуску | Електростартер |
| Ручка для перенесення | Так |
| Двигун | |
| Марка двигуна | 2100 Series™ I/C® OHV |
| Об'єм двигуна | 420 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 30 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 69 900 ₴

