Доставка!

Генератор бензиновий Könner & Söhnen KS 3000 (3,0 кВт, ручний старт)
- Немає в наявності
- Код: KS 3000
17 999 ₴
+380 (68) 438-58-58
- +380 (63) 448-58-58
- +380 (66) 448-58-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Генератор бензиновий Könner & Söhnen KS 3000
Характеристики:
| Напруга, В | 230 |
| Потужність максимальна, кВт | 3.0 |
| Потужність номінальна, кВт | 2.6 |
| Частота, Гц | 50 |
| Сила струму макс., А | 13.04 |
| Розетки | 2×16А |
| Ємність паливного баку, л | 15 |
| Час роботи при навантаженні 50%, год | 15 |
| LED-дисплей | лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Рівень шуму, Lpa (7m), дБ | 68 |
| Вихід 12В, А | 12/8.3 |
| Модель двигуна | KS 210 |
| Тип двигуна | бензиновий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Потужність двигуна, к.с./кВт | 7.0/5.15 |
| Об’єм масляного картера, л | 0.6 |
| Об’єм двигуна, см3 | 208 |
| Регулятор напруги | інтелектуальна система AVR |
| Тип запуска | ручний |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Габарити нетто, мм | 580×430×440 |
| Габарити брутто, мм | 610×455×485 |
| Вага нетто, кг | 41.5 |
| Вага брутто, кг | 43.6 |
| Клас захисту | IP23M |
Особливості моделі:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2.6 кВт |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41.5 кг |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 210 |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 17 999 ₴













