
Генератор газ-бензиновий Könner & Söhnen KS 7000Е G (5,0 кВт, електро старт)
- Немає в наявності
- Код: KS 7000E G
41 999 ₴
- +380 (63) 448-58-58
- +380 (66) 448-58-58
Газобензиновий генератор Könner & Söhnen KS 7000Е G
Характеристики:
| Напруга, В | 230 |
| Потужність максимальна, кВт | 5.5 |
| Потужність номінальна, кВт | 5.0 |
| Частота, Гц | 50 |
| Сила струму макс., А | 23.91 |
| Розетки | 1×16А, 1×32А |
| Ємність паливного баку, л | 25 |
| Час роботи при навантаженні 50%, год | 17 |
| LED-дисплей | лічильник мотогодин, частота, вольтаж |
| Рівень шуму, Lpa (7m), дБ | 70 |
| Вихід 12В, А | 12/8.3 |
| Модель двигуна | KS 390 |
| Тип двигуна | бензиновий/газовий 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Потужність двигуна, к.с./кВт | 13.0/9.56 |
| Об’єм масляного картера, л | 1.1 |
| Об’єм двигуна, см3 | 389 |
| Регулятор напруги | інтелектуальна система AVR |
| Тип запуска | ручний/електро |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Габарити нетто, мм | 680×545×550 |
| Габарити брутто, мм | 7000×545×590 |
| Вага нетто, кг | 77.2 |
| Вага брутто, кг | 79.6 |
| Клас захисту | IP23M |
Особливості:
Газобензинові генератори ТМ «Könner & Söhnen» серії DUAL FUEL на сьогоднішній день найбільш популярні серед покупців через свою економічність та екологічність. Ви можете використовувати генератор як на бензині, так і на зрідженому газі (пропан-бутан).
Експлуатація генератора на газу підвищує моторесурс двигуна. Все необхідне для підключення балону йде в комплекті: генератор оснащений двома редукторами та шлангом підключення; необхідно тільки під’єднати генератор до балону. Генератор не призначений для підключення до газової магістралі. При необхідності газобензинові моделі легко перемкнути на роботу на бензині. Потужний одноциліндровий 4-х тактний двигун K&S з повітряним охолодженням забезпечує стабільну та надійну роботу генератора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konner&Sohnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Газ/Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електростартер, Ручний запуск |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 77.2 кг |
| Висота | 545 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Двигун | |
| Марка двигуна | KS 390 |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Потужність двигуна | 13 Вт |
- Ціна: 41 999 ₴

















