Доставка!

Генератор інверторний бензиновий Könner & Söhnen KSB 22i S (1.8 кВт, ручний старт)
- Немає в наявності
- Код: KSB 22i S
22 999 ₴
+380 (68) 438-58-58
- +380 (63) 448-58-58
- +380 (66) 448-58-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Генератор інверторний бензиновий Könner & Söhnen KSB 22i S (1.8 кВт, ручний старт)
Характеристики:
| Максимальна потужність, кВт | 2.0 |
| Номінальна потужність, кВт | 1.8 |
| Потужність двигуна, к.с. | 2.5 |
| Частота, Гц | 50 |
| Напруга, В | 230 |
| Струм макс., А | 8,7 |
| Вихід 12 В, А | 12B/5A |
| Модель двигуна | KSB 100i |
| Об’єм двигуна, см3 | 79.7 |
| Тип двигуна | Бензиновий 4-тактний |
| Розетки | 2×16А |
| Коефіцієнт потужності, cosφ | 1 |
| Ємність паливного бака, л | 4.0 |
| Ємність картера, см3 | 0.35 |
| Можливість паралельного підключення генераторів | + |
| Запуск | Ручний |
|
Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa, дБ Габарити нетто (ДхШхВ), мм |
62/87 480х280х460 |
| Габарити брутто (ДхШхВ), мм | 510х310х525 |
| Вага нетто, кг | 21 |
| Вага брутто, кг | 23 |
| Клас захисту | IP23M |
Особливості моделі:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Könner & Söhnen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість фаз | 1 |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга | 230 |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 435 мм |
| Довжина | 455 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | KS 130і |
| Потужність двигуна | 3.2 к. с. |
| Об'єм двигуна | 119 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.4 л |
| Об'єм паливного бака | 10 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 22 999 ₴














